I.kolo Slovenského pohára v letnom laserovom biatlone
Známa Čutkovská dolina v Ružomberku sa stala v sobotu 24.5.2025 miestom, kde sa už štvrtý krát v rade za sebou konali verejné preteky v letnom laserovom biatlone. Toto podujatie je otvorené pre všetky vekové kategórie a pre všetkých, ktorí si chcú biatlone vyskúšať na vlastnej koži. Každý rok sa podujatia zúčastňuje viac a viac pretekárov. Členovia ŠK SKI Ružomberok pripravili opäť krásne podujatie na veľmi profesionálnej úrovni, ktorého sa zúčastnilo spolu 162 pretekárov z celého Slovenska. Našu školu reprezentovali dvaja členovia biatlonového krúžku Matej Szabo a Joachim Goč. V silnej konkurencii v kategórií najmladší žiaci získal Matej pekné 10. miesto a Joachim 13. miesto. Nazbierali prvé cenné skúsenosti do ďalších kôl v letnom laserovom biatlone.
