Microsoft 365

Poskytuje vyučujúcim, fakultám a študentom vo svojej škole bezplatný e-mail, lokality, online úpravu dokumentov a online ukladací priestor na dokumenty, okamžité správy a webové konferencie. Vhodné pre školy, ktoré chcú zmodernizovať infraštruktúru svojej komunikácie a produktivity podľa vlastných požiadaviek. Poskytuje študentom, vyučujúcim a ďalším zamestnancom potrebné možnosti komunikácie a služby na zvyšovanie produktivity na špičkovej úrovni a zároveň výkon a flexibilitu, akú vaša inštitúcia vyžaduje.

1. Využívajte vždy najnovšie verzie programov.
  2. Zaznamenávajte svoje nápady na zlepšovanie práce pomocou klávesnice, pera alebo dotykovej obrazovky.
  3. Formátujte informácie v Exceli úplne jednoducho pomocou nástrojov na rozpoznávanie vzorov a automatické dokončovanie údajov.
  4. Vkladajte obsah z PDF súborov a vytvárajte wordové dokumenty so skvelým vzhľadom rýchlo a jednoducho.
  5. Navrhujte prispôsobené marketingové materiály zodpovedajúce vašej značke, ako aj zákazníkom.