Vážení rodičia, milí učitelia a milí žiaci,
oznamujeme Vám, že Rozhodnutím vlády SR aj počas nasledujúceho týždňa od 25. 1. 2021 bude vyučovanie pokračovať prostredníctvom dištančného vzdelávania v zmysle platného rozvrhu pre online vzdelávanie žiakov 1. aj 2. stupňa. Na usmernenia zo strany ministerstva ešte čakáme, akonáhle budeme mať nové informácie, dáme Vám vedieť.
V tomto období prebiehali v triedach triedne aktívy online formou, dostali ste informácie o prospechu Vašich detí. V pondelok 25.1.2021 sa uskutoční polročná klasifikačná porada cez MS Teams. Výpisy vysvedčení dostanete v piatok, 29.1.2021 prostredníctvom rodičovského konta na EduPage. Žiaci, ktorým sa klasifikácia z objektívnych príčin presunula na marec, dostanú výpis až 31.3.2021. Prajem Vám príjemný víkend a veľa zdravia a pohody v tomto náročnom období.
Tešíme sa spoločné stretnutie.
S pozdravom Mgr. Adriana Kočerhová, riaditeľka školy