Vážení rodičia, milí žiaci,
cez víkend prebehne plošné testovanie, v súvislosti s ním musí škola urobiť určité opatrenia, preto sme pripravili usmernenie, ktoré nadväzuje na uznesenie vlády. Keďže pokyny sa stále menia, aj naše usmernenie sa môže do 3.10. ešte zmeniť. Prosím, preštudujte si organizačné pokyny, pripájam aj čestné vyhlásenie o bezinfekčnosti, zatiaľ sme si ho upravili sami, ak ministerstvo vydá konkrétne tlačivo, pošlem ho.Každé dieťa, ktoré nastúpi v utorok do školy, musí mať so sebou toto vyhlásenie. Ak nemáte doma tlačiareň, môžete dieťa do školy odprevadiť a tlačivo vypíšete vo vestibule školy. Prosím, sledujte web stránku a Edupage školy, kde budeme postupne zverejňovať nové informácie. Pokyny a tlačivo o bezinfečnosti sú v linku pod textom.
Verím, že to všetci spolu zvládneme. Buďte hlavne zdraví!
Mgr. Adriana Kočerhová, riditeľka školy