Do galérie MDD boli pridané fotografie.
V piatok 7. júna sa žiaci našej školy hneď zrána vybrali na Kolbach, kde oslávili sviatok všetkých detí. Každá trieda spolu so svojím triednym učiteľom a svojím vlastným tempom prišla na krásne pokosenú lúku, kde už čakal ohník, ktorý pripravili deviataci. Žiaci si mohli opiecť slaninku alebo špekáčiky. Po dobrom občerstvení na nich čakali stanovištia, na ktorých mohli ukázať svoju šikovnosť. Preťahovanie lanom, skok vo vreci, prenášanie loptičky na lyžičke, zbieranie zemiačikov....to je len niekoľko disciplín, ktoré deti s nadšením absolvovali. Napriek tomu, že sa zamračilo a spŕchlo aj zopár kvapiek, bolo to pre ne krásne strávené dopoludnie a plné zážitkov sa vrátili domov.